Konkurs rowerowy Dziennika Wschodniego „Rowerem po województwie”

Lubelskie

31 sty 2012

Szlaki rowerowe w Gminie Niemce
Dziennik Wschodni ogłosił konkurs na wyprawę rowerową po województwie lubelskim. Aby wziąć w nim udział należy opracować propozycję trasy i przesłać ją na adres rowery@dziennikwschodni.pl. Do maila można dołączyć własne mapy i zdjęcia. Propozycje tras można przesyłać do 11 marca 2012 r. Ocena zgłoszeń będzie dwuetapowa. Najpierw redakcyjne jury wybierze dziesięć najlepszych propozycji, a potem Czytelnicy Dziennika Wschodniego w głosowaniu na stronie internetowej gazety wybiorą zwycięzcę. Głosowanie będzie trwało od 19 do 25 marca. 26 marca – w poniedziałek, ogłoszone zostaną wyniki konkursu. Autor najciekawszej propozycji otrzyma w nagrodę rower miejski.
Jedna z już zgłoszonych propozycji wiedzie po terenie powiatu lubelskiego – szlakiem Doliny Ciemięgi. Ścieżka rowerowa rozpoczyna się w Pliszczynie nad Ciemięgą i prowadzi przez Ciecierzyn do Dysa. Całą trasę można zobaczyć tutaj: